کارخانه اتاق فرار ️طراحی و ساخت اتاق فرار | allescape

در بازی‌های اتاق فرار شما به تنهایی یا همراه دوستان و تیم خود وارد یک اتاق با معما و داستانی مشخص می‌شوید و طی مدت زمانی مشخص، باید معمای بازی را حل کنید و در نهایت از اتاق، فرار کنید. البته این بازی‌ها اکثرا از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند. در این مطلب از بلاگ لست سکند قصد داریم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم به‌دنبال اتاق فرار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید. «تخفیف های هیجان‌انگیز»، «خرید ارزان‌تر و بدون واسطه»، «صرفه جویی در زمان و هزینه»، «تضمین کیفیت خدمات» و «پشتیبانی کامل در تمام مراحل» برگ برنده نت‌برگ برای کاربران خود محسوب می‌شوند. پیشنهادات نت‌برگ به طور کلی به دو دسته آنی و غیر آنی تقسیم می‌گردند که «نت‌برگ‌های آنی» بلافاصله پس از خرید تا لحظه پایان زمان استفاده آن‌ها، دارای اعتبار بوده و قابل استفاده می‌باشند.

·         اتاق فرار طاعون

وقتی به فکر ساختن اتاق فرار می‌افتید، احتمالاً شما تصور می‌کنید که باید وقت زیادی را برای ساخت معما و طراحی موضوع اتاق کنید. این مسئله درست است؛ اما در زمان طراحی معماها، کمتر کسی وقت زیادی را صرف فکر کردن در مورد موسیقی اتاق و جلوه‌های صوتی می‌کند. این جای تأسف دارد زیرا بازی اتاق فرار می‌تواند یک تجربه بسیار عالی‌تری را برای بازیکنان، با انتخاب صحیح موسیقی و جلوه‌های صوتی داشته باشد. موسیقی و صدا تأثیر خاصی روی بازیکنان اتاق فرار دارد که ازنظر برخی از متخصصین، مهم‌ترین ابزار برای القای حس بازی است. اگر می‌خواهید قدرت صدا و به‌خصوص موسیقی را درک کنید، توصیه می‌کنیم که برخی از تریلرهای فیلم‌های هالیوود را با صدا تماشا کنید و آن‌ها را با حالت بدون صدا مقایسه کنید. اتاق فرار نکست اسکیپ روم، یکی از اتاق فرارهای تهران است که در بخش شمالی قرار دارد.

اهمیت دکور در اتاق فرار

کارخانه اتاق فرار ️طراحی و ساخت اتاق فرار | allescape طراحان اتاق فرار، رنگ‌هایی را انتخاب می‌کنند که علاوه بر ایجاد تأثیرپذیری بیشتر سناریو، جاذبه حسی و عاطفی اتاق را بیشتر کند. تنوع رنگ در اتاق فرار از احساس خستگی برای بازیکنان جلوگیری می‌کند و بازیکن هر بار با دیدن تصاویر جدید به اهمیت احترام طراح به بازیکنان پی خواهد برد. ازآنجاکه اتاق‌های فرار یک پدیده نسبتاً جدید هستند، هنوز حوادث زیادی در آن اتفاق نیفتاده است و این بدان معنی نیست که لزوماً خطری وجود ندارد. اگرچه تمامی اتاق‌های مجموعه توسط اجراکننده‌های مربوطه از طریق دوربین‌ها تحت کنترل هستند، اما اگر آتش‌سوزی یا هر حادثه دیگری رخ دهد، احتمال اینکه اجراکننده و گیم‌مسترها بتوانند درب اتاق‌های قفل‌شده را باز کنند بسیار کم است. رایج‌‎ترین راه‌حل، فراهم کردن راهی برای خروج اضطراری است که بازیکنان می‌توانند در صورت لزوم ازآنجا خارج شوند و تمامی اتاق‌ها باید در طراحی دکور دارای درب خروج اضطراری باشند. این مسئله باید پیش از بازی به‌خوبی برای بازیکنان شرح داده شود.

مجموعه اسکیپ روم: چند تا از اتاق فرارهای تهران در یک مجموعه

در طول این سفر ماجراجویانه باید سعی کنید زنده بمانید و ژن پدربزرگ دکتر را به دستش برسانید. گروهک‌های مافیایی قصد دارند مخفیگاه مافیای چین را پیدا کنند و اژدهای سرخ را شناسایی کنند. آن‌ها می‌خواهند این کار را طی یک عملیات ضربتی انجام دهند که شما و گروه‌تان انجام‌دهنده آن هستید. برای تسریع در کارها باید به سه گروه تبدیل شوید و به جست‌وجو بپردازید.

در برخی از قسمت‌های این اتاق باید با استفاده از هوش، تجربه، سرعت عمل نورپردازی در اتاق فرار و… تیم خود را هدایت کنید. به خاطر داشته باشید حتما هر شب تا قبل از نیمه‌های شب باید خانه را ترک کنید، زیرا ممکن است شما نیز دچار این جنون شوید و دقت کنید که ممکن است در هرکدام از شب‌ها این اتفاق برای شما بیفتد و شما از همان لحظه بازنده بازی‌اید. حتما باید از میکروفون در محیط بازی استفاده شده و امکان شنیدن صدای بازیکنان فراهم باشد. آنتالیا بریم یا استانبول؟ مقایسه کامل تورها، هزینه‌ها، جاهای دیدنی و… قلم ابزاری است برای فرار از واقعیت، واقعیت تلخ زندگی روزمره که هر ثانیه با آن درگیر هستیم.

  • در فضای اتاق فرار، شما میبایست مماهای مختلف را حل کنید و فضاها را یکی پس از دیگری طی کنید تا در نهایت بتوانید از فضای بازی با موفقیت خارج شوید.
  • این سناریوهایی که معرفی کردیم، از جذاب ترین و مهیج ترین سناریوهای بازی های اتاق فرار هستند.
  • با هم به گوشه‌گوشه دنیا سفر می‌کنیم تا با شگفتی‌های بی‌پایان آن آشنا شویم.
  • اتاق فرار کوهسر مشهد در فهرست بهترین اتاق فرار های این شهر قرار دارد.
  • برخی افراد در این بازی شرکت می‌کنند و بی‌کار می‌مانند تا اعضای دیگر معما را حل کنند.
  • قیمت بلیط اتاق فرار مشهد کانو ۲۰۰ هزار تومان و مبلغ بلیط به ازای نفری ۱۲۰ هزار تومان می باشد.